Strani nogometna korak od reala

Barcelona uvjerljiva protiv Athletica, Ousmane Dembele u desetak minuta igre prvo zabio, potom dvaput asistirao

23. listopada 2022. - 23:35

Barcelona je s uvjerljivih 4-0 (3-0) svladala Athletic Bilbao na svom Camp Nou u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 11. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Xavijeva momčad je u samo 10 minuta prve četvrtine dvoboja postigla tri pogotka, a u sva tri je svoj doprinos dao raspoloženi Ousmane Dembele.

U 12. minuti je francuski napadač bio strijelac za 1-0, a on i Robert Lewandowski našli su se u zamijenjenim ulogama. Poljak je ubacio s lijevog boka, a Dembele je sa pet metara poslao loptu u mrežu glavom, što je prvi put na taj način učinio u Barceloninom dresu.

U 18. minuti je Dembele poslao odličnu loptu za Sergija Roberta koji se sjurio u kazneni prostor i uz pomoć gostujućeg braniča, od kojeg se lopta odbila pri pokušaju blokiranja udarca, svladao vratara Athletica Unaij...

09. svibanj 2024 22:51