Rukometoproštajna utakmica

Hrvatska osvojila peto mjesto u praznoj Areni

26. siječnja 2018. - 18:49
sv_hrvatska_ceska4-260118

Hrvatska rukometna reprezentacija pobjedom nad Češkom 28-27 (16-10) oprostila se od ovogodišnjeg Europskog prvenstva osvojivši peto mjesto, a dvoboj za prestiž u zagrebačkoj Areni pratilo je nešto više od 1000 gledatelja.

Nakon izjednačenih početnih pet minuta, u otužnoj atmosferi gotovo praznih tribina velebne dvorane na Laništu, hrvatski rukometaši su serijom od tri pogotka u 10. minuti došli do prve osjetnije prednosti (7-3). Ivan Stevanović je svojim obranama omogućavao brze kontranapade, što su najbolje koristili Zlatko Horvat i Manuel Štrlek, a upravo Štrlekovim pogotkom u 21. minuti Hrvatska je prvi put došla do šest golova viška (13-7). Sa šest pogodaka viška Hrvatska je dočekala kraj prvog poluvremena.

Zahvaljujući iznimno raspoloženom Ondreju Zdrahali, č...

26. travanj 2024 02:56