Kauboji rutinski pobijedili u prepunom Spaladiumu

Piše D. Pe., (H), V.B.
5. siječnja 2018. - 23:00
hrvatska_crnagora11-050118

Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila je u "generalci" za predstojeći EURO u Splitu selekciju Crne Gore s 25-22 (13-10).

Iako je utakmica bila i prijateljska, pripremna i humanitarna, bila je na razini natjecateljske jer je bilo očito da su oba izbornika odlučili maksimalno koristiti sve napadačke i obranbene opcije. Hrvatska je od samog početka vodila, u 16. minuti bilo je i +4 (9-5) posebno zahvaljujući Domagoju Duvnjaku koji je pogodio sva tri početna šuta, a onda zaradio posjekotinu na ruci i nakratko izašao iz igre.

Crnogorci su bolje započeli drugi dio i u 42. minuti došli na samo pogodak razlike (16-15), u 46. minuti je naš vratar Ivan Pešić dvaput branio šut za izjednačenje, dok je Hrvatska upala u krizu u napadačkoj igri. Srećom, s tri gola Zlatka Horvata Hrv...

08. svibanj 2024 02:01