Ostalorukomet završnica hrvatskog kupa

Trogiranke bez finala u Kupu Hrvatske

12. travnja 2008. - 00:34

Trogiranke su dominirale u početku susreta i u 12. minuti imale 7:2. U samo tri minute Trešnjevka je uz sjajne obrane Golubić poravnala rezultat i minutu poslije prešla u vodstvo, ali Trogiranke ipak na odmor otišle s pogotkom prednosti.

Prvih deset minuta drugog dijela igralo se gol za gol, a onda su Trogiranke pogocima Petković, Jurić i Radić došle do prednosti od tri pogotka i rezultata 19:16. međutim, Trešnjevka je opet pojačala ritam i stigla do još jednog izjednačenja, potom i do 22:20, ali je najbolja Trogiranka Ivana Petković sa dva brza pogotka vratila nadu u finale.

Ključni trenutak dogodio se sedam minuta prije kraja kod rezultata 23:23. Prvo je Džeko zaradila crveni karton, a potom se Jurić ozljedila i zaradila isključenje.