Jug slavio u Barceloni, briljirao Vićan; Fatović: "Pale" nas samo veliki

27. ožujka 2010. - 15:02
Jugaši su napravili veliki korak prema Final fouru u Napulju, završnom turniru vaterpolske Eurolige. U prvoj utakmici četvrtfinala pobijedili su u Barceloni domaću CN Barcelonu 9:7. Uzvratna utakmica igra se u Gružu, u srijedu, 14. travnja, a uspješniji će u polufinalu završnog turnira, koji se igra 14. i 15. svibnja u Napulju, na pobjednika četvrtfinala Jadran Herceg Novi - Primorac Kotor (u prvoj utakmici Kotorani su u Igalu slavili 14:9).

U Barceloni više nego dobar početak Jugaša. Na kraju prve četvrtine imali su dva pogotka prednosti, na poluvremenu jedan više. Uoči posljednje plus dva za Jugaše, a tu prednost, budući nije bilo pogodaka u posljednjih osam minuta su i sačuvali. Frano Vićan, vratar Juga, je bio odličan. Možda i najbolje izdanje jugove 'jedinice' ove...
01. svibanj 2024 09:03