Ostalona tatamiju

Došli do Innsbrucka i osvojili četiri medalje: briljantni 'marjanovac' Lovre Brečić slavio s četiri prekida

Piše R.R.
29. svibnja 2018. - 00:41
Marjan u Austriji.JPG

Između europskog seniorskog prvenstva i prvog grand prixa u Rimu članovi Marjana odradili su G1 turnir u austrijskom Innsbrucku. Još jednom su potvrdili da su u odličnoj formi ostvarivši maksimalni mogući učinak s tri zlata i jednim srebrom jer su se u kategoriji do 63 kilograma dva člana Marjana srela u finalu.

Ukupno je Hrvatska osvojila osam seniorskih medalja, a polovica je djelo Marjanovih članova. Prvak Europe Lovre Brečić nastavio je niz i upisao još četiri sigurne pobjede ukupnom razlikom poena 71:10 uz napomenu da je sve borbe završio prije kraja prekidom. Fantastičan niz Brečića koji još nije napunio 22 godine i koji je s novih deset bodova učvrstio svoje šesto mjesto na olimpijskim rang listama. Ali pravi izazovi tek dolaze jer kreću grand prix turniri 32 najboljih u s...

10. svibanj 2024 07:13