Ostalofutsal kvalifikacije

Olmišane čeka trnovit put prema prvoligaškom društvu: Pavičić i Pavić kreirali preokret i bodove sačuvali na Ribnjaku

6. svibnja 2019. - 19:06
olmissum_universitas6-070418

Koliko će put do Prve lige biti nezgodan malonogometaši Olmissuma osjetili su već u prvoj utakmici protiv Futsal Pule, ali srećom na kraju su ipak upisali važne bodove! Na startu Lige za prvaka 2. HMNL preko pola sata nije bilo golova, a onda su u zadnjih sedam minuta pala tri.

Poveli su gosti, inače prvaci regije Zapad, golom Nikole Badrova, nakon čega je domaći trener Duje Maretić odmah izvadio vratara. Taj riskantan potez na koji je bio prisiljen donio je najljepše moguće plodove. Već za manje od dvije minute Robert-Vinko Pavičić poravnao je rezultat, a minutu kasnije u junaka se prometnuo Nikola Pavić pogodivši za 2:1.

Omišani nisu mogli previše guštati u slatkom trijumfu jer ih već u utorak u 20.30 sati čeka gostovanje u Našicama kod istoimenog suparnika, prvaka regij...

26. travanj 2024 06:13