Ostalofutsal

Makarani se uvjerljivom pobjedom revanširali za poraz u Kupu, sav prihod od ulaznica ide za liječenje male Mile

Piše Jakov Kovačević
31. ožujka 2019. - 17:33

Novo vrijeme Apfel je pred svojim gledateljima potopilo zagrebačke „studente“ sa čak sedam projektila u njihovoj mreži i tako im se revanširao za šokantni poraz u polufinalu kupa.

Sa tri nova boda momčad Tea Strunje potvrdila je startnu jedinicu uoči doigravanja za malonogometnog prvaka Hrvatske za sezonu 2018/19. godinu. Nakon početnog ispitivanja snaga koje je proteklo u ravnopravnoj borbi domaći su u početno vodstvo došli u 9. minuti. Solo akciju Lucas je završio preciznim udarcem i sa 7-8 metara zabio za 1:0.

Domaći su udvostručili vodstvo dvije minute nakon toga kada je Bajrušović pospremio loptu iza leđa Modrušana. Lucas je svoj drugi pogodak postigao u 12. minuti i utakmicu lišio svake neizvjesnosti.

Alumnus je zaprijetio u 13. i 15. minuti, no Bašković je zaustav...

27. travanj 2024 02:58