Ostalofutsal

Makarani osigurali naslov jesenskog prvaka minimalnom pobjedom protiv splitskog Universitasa

Piše Jakov Kovačević
10. prosinca 2018. - 09:26

Novo vrijeme Apfel je slavilo protiv splitskog Universitasa s minimalnih 1:0 i tako osiguralo naslov jesenjih prvaka.

Trenutak odluke na kraju se pokazao pogodak Eduarda u ranoj fazi utakmice. I domaći i gosti su krenuli ofenzivno, u 3. minuti na dodavanje Andrijaševića Osredkar je bio neprecizan. A u 4. minuti gosti su imali idealnu prigodu, udarac Trivkovića sa 4-5 metara zaustavio je Bašković. Kazna je stigla vrlo brzo, Andrijašević je bio asistent a Eduardo strijelac za 1:0.

Vratar gostiju Bilić bio je u velikoj formi, sjajnom obranom ukrotio je udarac Babića u 7. minuti. Ni Bašković nije zaostajao, u 10. je minuti snažan udarac Štimca izbacio u korner.

Gosti su bolje otvorili nastavak utakmice, udarac Mijića u 22. minuti obranio je Bašković. Mijić je samo dvije minute ...

26. travanj 2024 19:42