Ostalotarragona

Žunić srebrni na Mediteranskim igrama, Filipi će morati pobijediti dvojicu europskih prvaka ako želi do zlata

28. lipnja 2018. - 11:44

Hrvatski bacač kugle Stipe Žunić obilježio je srijedu, šesti dan natjecanja na Mediteranskim igrama u Tarragoni, osvajanjem srebrnog odličja s hicem od 20.21 metra.

Filip Mihaljević je bio šesti sa 19.56. Zlatnu medalju osvojio je Hamza Alić iz BiH sa 20.43 metra, a bronca je pripala njegovu sunarodnjaku Mesudu Peziću (19.82).

"Dojam je da sam više izgubio zlato, nego osvojio srebro, ali moram biti zadovoljan jer su i uvjeti ovdje bili vrlo loši", izjavio je Žunić nakon osvojenog srebra i povratka s doping kontrole.

Još nekoliko atletskih uzdanica imat ćemo u borbi za odličja. U finale utrke na 100 m s preponama Andrea Ivančević je ušla kao druga, a Ivana Lončarek kao sedma. Finale muškog diska u petak izborio je i naš Martin Marković, a četvrtak donosi finale ženskog diska i...

26. travanj 2024 21:00