Ostalofutsal fešta

Na Gripe stiglo Novo vrijeme: Makarani poravnali rezultat u finalnoj seriji

4. lipnja 2018. - 00:06
split_novo_vrijeme6-030618

Duje, Duje, Duje! - skandirale su sinoć Gripe u čast Duji Bajrušoviću. Ali, Duje ovaj put nije bio zaštitnik Splita, točnije Split Tommyja, već Novog Vremena Apfel koje je izjednačilo finalnu seriju doigravanja za prvaka Hrvatske! Na 5:1 domaćina iz prve utakmice u petak Makarani su uzvratili s 5:2, odigravši fantastično drugo poluvrijeme koje je obilovalo golovima, atraktivnim potezima, protestima na sudačke odluke, temperamentnim reakcijama s tribina i svime što derbi čini derbijem.

Junak je, dakle, Splićanin Bajrušović koji je s dva gola u kratkom roku preokrenuo rezultat u drugom poluvremenu, a onda je u završnim sekundama poentirao na prazna vrata, zaokruživši tako „hat-trick".

- Nagradilo me. Ovo je bilo naše pravo lice, a ne ono u prvoj utakmici. Tada nas je svl...

27. travanj 2024 00:47