Prvog su spremili u Krtičnjak: Mladost vratila Kup na Savu

Piše PSD
2. travnja 2018. - 14:33
Mladost_Kup 2018

Zagrebačka Mladost ponovno je nakon 2015. podignula pobjednički pehar Kupa Hrvatske; u teškoj finalnoj utakmici odigranoj na terenu natopljenom vodom i uz kišu koja je neprestano padala tijekom cijelog susreta, Zagrepčani su rezultatom 14:8 pobijedili odlični Sinj.

Gosti polaganjem Vučkovića na samom početku susreta prvi dolaze do vodstva, no jedan od njihovih najboljih pojedinaca Nikola Pavlović promašuje pretvaranje te rezultat ostaje 0:5. Teški vremenski uvjeti usporavaju igru, a u 21. minuti Pavlović iz kaznenog udarca ovog puta uspješno povećava vodstvo Sinja na 0:8. Mladost krajem poluvremena preko Buljanovića i Ivankovića smanjuje prednost Sinja na 7-8, što i ostaje rezultat prvog dijela.

U nastavku Mladostaši preuzimaju igru te u 60. minuti Biškić, uz još jedno&n...

26. travanj 2024 14:34