OstaloBez pobjednika

Squareu samo bod, Futsal Dinamo se spasio devet sekundi prije kraja

16. ožujka 2018. - 23:20
square_dinamo16-160318

Bez pobjednika u Gospinom polju. Najzanimljiviji ogled 17. kola Prve hrvatske lige: Square - Futsal Dinamo 4:4. Domaćin je 'ubio' lidera u prvom poluvremenu. Nakon 20 minuta igre bilo je 4:1 za momčad trenera Antuna Bačića, ali u nastavku druga slika. Lider prvenstva je pritiskao. Postigao tri pogotka, nije primio više niti jedan te je izbjegao poraz. Tuga Squarea je velika jer je Futsal Dinamo u tome uspio pogotkom devet sekundi prije kraja utakmice.

Square je nanizao pet poraza od Futsal Dinama. Prošle sezone izgubio je sva četiri ogleda, dva u ligaškom dijelu te dva u doigravanju za prvaka. Ove sezone uvjerljivo je nadigran u Zagrebu sa 7:2. Futsal Dinamo je u proteklih 16 kola izgubio bodove samo protv Split Tommyja. Nitko drugi nije uspio izbjeći poraz protiv zagrebačkih '...

27. travanj 2024 04:05