Slavlje Dominika Parisa, a Natko Zrnčić Dim opet bez bodova

Piše (H)
28. prosinca 2017. - 18:01
Dominik Paris

Talijanski skijaš Dominik Paris slavio je u četvrtak u spustu Svjetskog kupa u Bormiju, i to mu je prvo postolje ove sezone, te deveta pobjeda u karijeri.

Drugo mjesto osvojio je vodeći spustaš Svjetskog kupa Norvežanin Aksel Lund Svindal, koji je zaostao četiri stotinke. Svindal je ove sezone već upisao dvije pobjede u spustu, u Beaver Creeku (2. prosinca) i Val Gardeni (16. prosinca). Svindalovu sunarodnjaku Kjetilu Jansrudu pripalo je treće mjesto sa zaostatkom od 17 stotinki.

Hrvatski skijaš Natko Zrnčić Dim ponovno je ostao bez bodova, sa zaostatkom od 4.89 sekunde završio je na 57. mjestu.

U ukupnom poretku Svjetskog kupa i dalje vodi Austrijanac Marcel Hirscher, koji nije vozio spust u Bormiju. Hirscher ima 534 boda, a slijedi ga Norvežanin Henrik Kristoffersen sa 505, ...

26. travanj 2024 22:00