Košarkadebakl u čačku

Zabili devet u četvrtini!? "Žuti" gadno prizemljili, ali ostali u utrci za playoff jer im na ruku ide poraz Rogaške

Piše Vedran Babić
31. siječnja 2020. - 00:18

Hrabrili su se „žuti” da bi na krilima dobre forme u posljednje vrijeme mogli iznenaditi Borac, no domaćin je pokazao zašto je vodeća momčad Druge ABA lige i otpratio ih s trideset razlike. Borac, koji je doživio samo dva poraza, već je sada ozbiljna momčad na razini Prve ABA lige, a Split je u ovom susretu pokazao koliko je još daleko od tog ranga...

Već nakon prve dvije minute Split je gubio 0:9 i do kraja utakmice nije se oporavio. Dvije izgubljene lopte, dva promašena šuta i odmah je gostujući trener Ivica Ske lin morao zvati minutu odmora. Borac je od početka kontrolirao rezultat pametnom igrom i pokretljivom, agresivnom obranom.

Vodio je 24:12, pa 32:20. Split bi se tu i tamo malo probudio, pa je tako smanjio i na 33:27, no više nikad nije bio tako blizu. Već do po...

08. svibanj 2024 19:20