Pobjede košarkaša Zadra i Splita, Šibenčani izgubili od Cibone

7. svibnja 2008. - 00:19

U susretima 11. kola Lige za prvaka košarkaša Zagreb je u svojoj dvorani u Trnskom svladao Svjetlost Brod sa 86:68, dok je Cibona u Draženovu domu bila bolja od Šibenika sa 88:81.

U Jazinama Zadar je svladao Dubravu rezultatom 93:66, poluvrijeme 48:31 dok je Split u zagrebu svladao Cedevitu rezultatom 107:92.

Loše otvaranje 'žutih’ u Podsusedu rezultiralo je vodstvom Cedevite 12:2, Splićani su pogodak iz igre postigli tek u 5. minuti susreta. Domaćini su prvu četvrtinu poveli na +10, ali gosti su pogocima Garnetta, Perića i Ivanova u završnici smanjili na prihvatljivih -5.

Drugu četvrtinu Split se uz odličnog Garnetta polagano približavao Cedeviti, da bi četiri minute prije poluvremena poveo sa 31:30 pogotkom Stipanovića. Cedevita tada serijom 7:0 prelazi opet u vodstvo, koje ...

26. travanj 2024 17:32