Košarkajoš jedan težak poraz

Skoro pa duplo: nakon prve četvrtine nestalo je žestine u obrani i rezona u napadu

3. svibnja 2019. - 00:01
medvescak_split20-240419

Košarkašice Medveščaka su iskoristile prednost domaćeg parketa i povele 2:1 u finalnoj seriji do tri pobjede. Četvrti susret u kojem će Splićanke pokušati izboriti majstoricu, opet seriju vratiti u Zagreb, igra se u nedjelju na Gripama.

Još jednom su Splićanke teško stradale u Zagrebu. Katastrofalna druga četvrtina uzela je ekipi trenera Borana Grgina priliku za bilo kakvo iznenađenje protiv prvakinja Hrvatske u posljednjih pet sezona. Uzalud solidne prva i treća četvrtina.

Odlično su se držale Splićanke na otvaranju susreta. Pred kraj prve četvrtine semafor je pokazivao 14:15 za gošće. Tada je nakon izgubljene lopte gošći Todorić zabila, a zatim i sa zvukom sirene za kraj četvrtine sretno zabila iz koraka tricu od ploče s 10-11 metara za 19:15 koja kao da je dala naslutit...

26. travanj 2024 10:55