Košarkanba spektakl

Branitelji naslova iskoristili prednost domaćeg parketa: 'rakete' iz Houstona nisu vodili niti u jednom trenutku utakmice

1. svibnja 2019. - 13:14
111basket

Branitelji naslova NBA prvaka Golden State Warriorsi poveli su sa 2-0 u konferencijskom polufinalu pobijedivši i u drugoj utakmici pred svojim navijačima Houston Rocketse sa 115-109, dok je Milwaukee izjednačio na 1-1 u seriji protiv Bostona uvjerljivom domaćom pobjedom 123-102.

Kevin Durant je ubacio 29 koševa, Klay Thompson 21, a Stephen Curry 20 za pobjednike, dok su strijelce Houstona predvodili James Harden sa 29 i Chris Paul sa 18 poena.

Gosti ni u jednom trenutku utakmice nisu vodili, a najveća prednost Warriorsa bila je 15 koševa, do koje su stigli pred kraj treće četvrtine. U završnih 12 minuta  Houston se uspio primaknuti na tri poena zaostatka, ali su ih domaći spriječili da dođu bliže od toga.

Utakmicu su obilježile ozljede Stepha Curryja i Jamesa Hardena tijekom ...

25. travanj 2024 23:30