Košarkaht premijer liga

Žuti u dramatičnoj završnici prosuli pobjedu kod hrvatskog prvaka

27. siječnja 2019. - 20:55

U dramatičnoj završnici Cedevita je preokrenula rezultat i svladala momčad Splita. No, možda je točnije reći: gostujući igrači sami su sebe pobijedili!

Domaću HT Premijer ligu Cedevita ''odrađuje'' s pričuvnom momčadi. Tako je bilo i u nedjeljnom ogledu sa Splitom. Dan ranije prva je momčad pobijedila beogradsku Crvenu zvezdu (stigla u Zagreb sa skorom 16-0), rezultatom 84:68.Jedina poveznica sa subotnjim sastavom Cedevite bio je Domagoj Bošnjak. I dok protiv srpskog kluba (jedini) nije ulazio u igru, u ogledu sa Splitom postao je – čovjekom odluke.

Splićani su bolje otvorili utakmicu. U 12. minuti susreta gosti su izborili 12 poena prednosti. Iskoristili su katastrofalan šut Cedevite u prvom poluvremenu za tri poena: 2-12 (jedine dvije trice ubacio je Vladović). Istovremen...

26. travanj 2024 07:40