Cavsi prekinuli niz od 12 uzastopnih poraza, Warriorsi velikim preokretom do pobjede kod Mavericksa

14. siječnja 2019. - 09:51

Košarkaši Cleveland Cavaliersa prekinuli su niz od 12 uzastopnih poraza u NBA ligi svladavši kao gosti Los Angeles Lakerse sa 101-95, a u tom susretu priliku su dobila oba mlada hrvatska centra koja nastupaju u tim momčadima.

Ante Toni Žižić je u sastavu Cavsa dobio 10 minuta tijekom kojih se nije upisao u strijelce, uputio je jedan neprecizan šut za dva, ali je sakupio četiri skoka i ostvario jednu asistenciju, dok je Ivica Zubac za Lakerse igrao 11 minuta i postigao pet koševa (šut za dva 2-3, slobodna bacanja 1-1) uz dva skoka i dvije blokade.

Cedi Osman je sa 20 poena bio najbolji strijelac gostiju kod kojih je Alec Burks ubacio 17 koševa uz 13 skokova, dok je Kyle Kuzma sa 29 ubačaja i 9 skokova bio prvo ime Lakersa koji i dalje igraju bez ozlijeđenog LeBrona Jamesa.