Cavaliersi izbjegli katastrofu u Indiani, 10 koševa i šest skokova Bogdanovića

23. travnja 2018. - 12:05

Cleveland Cavaliers su sinoć izjednačili na 2-2 u seriji na četiri pobjede svladavši u četvrtoj utakmici doigravanja Istočne konferencije Indiana Pacerse sa 104-100.

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović imao je skromnu večer, u 33 minute upisao je 10 koševa (šut iz igre 4/13, trice 2/8) i šest skokova te dvije asistencije.

Cavaliersi su izbjegli katastrofu u Indiani, nakon što su do kraja treće četvrtine izgubili prednost od 16 koševa (49-33) i dopustivši Pacersima da se potpuno vrate u igru.

LeBron James je, iako u trećoj četvrtini zabio samo jedan koš, utakmicu završio sa 32 koša, 13 skokova. Kyle Korver je ubacio 18 koševa. Ante Žižić nije ulazio u igru za Cleveland.

Indianu je predvodio Domantas Sabonis koji je upisao 19 poena. Peta utakmica se igra u srijedu u...

26. travanj 2024 23:12