Hezonja zabio 14 koševa u porazu od Dallasa, Nowitzki u 40-toj i dalje oduševljava

10. siječnja 2018. - 10:57

Orlando Magic Marija Hezonje su sinoć poraženi u Dallasu gdje su ih domaći Mavericksi svladali sa 114-99.

Mario Hezonja je odigrao solidnu utakmicu, u 26 minuta zabio je 14 koševa (šut iz igre 5/9, trice 2/4), ugrabio je četiri skoka i upisao četiri asistencija i jednu ukradenu loptu.

Magic je utakmicu izgubio u obrani, nakon što je ograničio Dallas na 36.4 posto šuta u prvom poluvremenu, a u drugom su poluvremenu domaćini imali šut 69.2 posto. Aaron Gordon je bio najbolji strijelac Orlanda sa 19 pogodaka i osam skokova.

Dallas (14-28) koji je ovom pobjedom prekinuo niz od tri poraza predvodio je Dirk Nowitzki sa 20 koševa koliko je ubacio i rookie Dennis Smith Jr. Za 40-godišnjeg Nijemca ovo je bila 1435. utakmica u NBA u dresu jedne momčadi.