Hajdukbit će vruće

Trenerima juniorskih momčadi Hajduka i Gorice prijeti izgon iz sporta! Policija je pokrenula istragu nakon incidenta kako bi utvrdila što se točno dogodilo

Piše Sport SD
13. svibnja 2022. - 17:22

Na nedavnoj utakmici juniora Gorice i Hajduka u kojoj je Gorica nanijela Bijelima prvi poraz u sezoni pobjedom od 1:0 se dogodio i jedan incident koji je obilježio susret. Treneri ekipa su u 56. minuti izazvali tučnjavu i prekid koji je trajao čak 12 minuta.

Sudac utakmice Patrik Pavlešić iz Duge Rese je otkrio kako je do tučnjave došlo kada je "u prekidu igre trener Gorice Sven Raić krenuo prema klupi Hajduka po zadržanu rezervnu loptu za igru, gdje mu gostujući pomoćni trener Ivica Roguljić snažno baca u predio tijela, te dolazi do fizičkog sukoba i obostranog udaranja rukama u predjelu glave", prenose Sportske novosti.

Obojica su isključeni, a s njima i glavni trener Hajduka Marijan Budimir zbog fizičkog sukoba i zbog držanja otvorenom rukom za lice trenera Gor...

29. travanj 2024 02:41