Hajdukdrugoligaški derbi

Zadovoljili publiku i podijelili bodove: Dugopoljci iznenadili drugu momčad Hajduka

Piše Miro Podrug/SN
18. rujna 2019. - 23:08

U dosta žustroj utakmici realnost je neodlučan rezultat. Domaćinima je rezultatski pripalo prvo poluvrijeme a gostima drugo, uz dosta propuštenih prilika s obje strane, pa su vratari bili dosta uposleni.

U 7. minuti oštar ubačaja napadača Dugopolja Kordića, no branič Radić uspijeva loptu skrenuti preko vrata. U 22. minuti prvi udarac na vrata imali su domaćini, kada je Kordić dodao Buldwi koji se izborio za udarac, no slabašan pokušaj završio je u rukama vratara Matijaša. U 26. minuti Dugopoljci dolaze u vodstvo, a Markota je loptu ubacio na prvu vratnicu, Radić u skoku izbija ispred Kordića, ali natrčava Rodić i glavom posprema u mrežu za 1:0.

U 30. minuti Špikić ubacuje s lijeve strane, Pršir promašuje loptu, ali natrčava Kreković i s lijevom nogom puca, a lopta pog...

26. travanj 2024 08:48