Hajdukproblemi s obranom

Prerano je za ocjene, ali je jasno da je Hajdukovo pojačanje iz Ukrajine ušlo u crno razdoblje

6. svibnja 2019. - 20:58
hajduk_osijek26-070419

Još jednom je ukrajinski stoper Oleksandr Svatok bio najlošiji od “bijelih”. Nakon što je u katastrofi u Velikoj Gorici (0:3 poraz) napravio niz kikseva, poklanjao lopte domaćinu, zračio nesigurnošću, nije se baš iskazao ni protiv Intera (3:2).

Nije samo stvar ni nevjerojatnog autogola, svakome se dogodi... Bio je najnesigurniji igrač zadnje linije, daleko ispod nivoa kolege iz stoperskog para Ardiana Ismajlija. Pamti se od ranije i crveni karton zarađen u susretu protiv Rudeša kada je u zadnjim minutama pri vodstvu 2:0 dobio dva žuta kartona u dvije minute.

Međutim, svaka medalja ima dvije strane. Svatok je bio čest protagonist i mnogih utakmica ovog proljeća u kojima je Hajduk pobjeđivao, a mreža Josipa Posaveca ostala netaknutom, poput pobjede kod Lokomotive, velikog 4:0 t...

26. travanj 2024 14:57