Hajdukvikend dobro započeo

Dvostruko slavlje Hajduka nad Dinamom: pioniri pobjegli Modrima deset bodova, kadeti se primakli na tri boda zaostatka

20. listopada 2018. - 17:14

Dvije pobjede nad Dinamom ostvarili su igrači mlađih kategorija Hajduka u prvenstvenim susretima odigranim na pomoćnom igralištu na Poljudu. Pioniri su slavili 1:0 pogotkom Mislava Petrovića u 16. minuti. Time se momčad trenera Jure Srzića izjednačila na vrhu ljestvice s Lokomotivom s po 22 osvojena boda nakon osam kola, dok Dinamo ima deset bodova manje.

Kadeti su slavili s 2:0, a strijelci su bili Stipe Biuk u 11. i David Katuša u 36. minuti. Od 67. minute gosti su imali igrača manje zbog drugog žutog kartona Tina Agića. Momčad trenera Igora Tolića, jedina neporažena u prvenstvu, se nakon osam kola s 18 osvojenih bodova primakla vodećem Dinamu na tri boda.

26. travanj 2024 02:10