Juniori Hajduka poraženi u velikom derbiju

Piše PSD
8. travnja 2018. - 18:22
despot.JPG

Hajdukovi juniori poraženi su rezultatom 3:1 u derbiju na gostovanju kod drugoplasiranog Dinama. Momčad Marija Despotovića vrlo je dobro ušla u ovaj susret, stvorili su Bijeli odmah na početku dvije dobre situacije pred golom domaćina, što se posebno odnosi na priliku iz 9. minute kada je Jakov Blagaić sjajno proigrao Juricu Bajića. Napadač Hajduka sam je krenuo prema vrataru Dinama koji je izašo na njega, pucao je snažno, međutim nije pogodio okvir vrata.

Prethodno su domaći zaprijetili preko Tomislava Kneževića koji je uputio vrlo dobar udarac u desni kut s nekih 18 metara, ali sjajnom obranom Davor Matijaš je spasio Hajdukova vrata.

Dinamo je do vodstva došao uz dosta sreće u 20. minuti. Jurica Pršir je prošao po lijevoj strani, već je bio u dosta nezgodnoj poziciji,...

27. travanj 2024 06:40