U polufinalu Bayern, Zenit, Glasgow i Fiorentina

11. travnja 2008. - 01:26

Nogometaši ruskog prvaka Zenita iz Sankt Peterburga plasirali su se u polufinale Kupa UEFA iako su u uzvratnoj utakmici na svom stadionu poraženi od Bayer Leverkusena sa 1:0 pogotkom Buljikina u 18. minuti.

Zenit je prošao zahvaljujući sjajnoj pobjedi od 4:1 sa prve utakmice u Leverkusenu, a i u uzvratu je mogao barem do izjednačenja da Timoščuk u 85. minuti nije promašio kazneni udarac.

Za klub iz Sankt Peterburga je svih 90 minuta odigrao Vinkovčanin Ivica Križanac, a Zenit u polufinalu čeka boljega iz dvoboja Getafe - Bayern.

Zenit St. Petersburg: Malafejev - Anjukov, Širokov, KRIŽANAC, Sirl - Denisov, Timoščuk, Zirijanov - Aršavin, Fajsulin (87. Radimov) - Pogrebnjak

Bayer Leverkusen: Adler - Castro, Callsen-Bracker, Haggui, Sarpei - Sinkiewicz, Schwegler (59. Rolfes)...

09. svibanj 2024 05:47