Domaći nogometpremiership

Kranjčar majstorski pogodio za bod QPR-a, zabio i Jelavić

20. rujna 2014. - 20:38
U 5. kolu engleskog prvenstva dvojica hrvatskih nogometaša upisala su se u strijelce, Niko Kranjčar je zabio iz slobodnog udarca, a Nikica Jelavić iz voleja.

Niko Kranjčar bio je strijelac za Queens Park Rangers. On je sjajno izvedenim slobodnim udarcem u 88. minuti pogodio za konačnih 2-2 (1-1) protiv Stoke Cityja.

Gosti iz Stokea dva su puta vodili golovima Biram Dioufa (11) i Croucha (51), ali bod domaćima osigurali su Caulker (42) i Kranjčar (88). Kranjčar je odigrao čitav susret, a ovo mu je prvi gol ove sezone.

Jelavićev Hull City je vodio u gostima kod Newcastlea 2-0. Hull je poveo u 48. minuti fantastičnim volejem Jelavića, a na 2-0 povisio je Mohamed Diame (68). Ipak, Newcastle je do kraja susreta uspio izjednačiti pogocima Papissa Cissea (74, 87).