Lokomotiva pregazila 'farmaceute': Kastrati dominirao travnjakom, dva zabio i jednom asistirao

31. kolovoza 2019. - 00:31
lokomotiva_slaven7-300819

Sjajnu je utakmicu odigrao brzonogi napadač Lokomotive Lirim Kastrati koji je iskoristio visoko postavljenu obranu koprivničkog sastava i veliki prostor iza njezinih leđa te je s dva pogotka i jednom asistencijom dominirao travnjakom.

Prvi je gol Lokomotiva postigla već u 17. minuti nakon kombinacije Tolića i Drožđeka, na 2-0 je preciznim udarcem sa 14 metara samo tri minute potom povisio Kastrati da bi domaći još dva gola postigli u prvih pet minuta nastavka. prvo je Cokaj pogodio jakim udarcem sa 20-ak metara, da bi Kastrati u 50. izveo sjajan solo-prodor koji je okrunio pogotkom. Na 4-1 smanjio je Krstanović iz kaznenog udarca, da bi do kraja utakmice Drožđek na nesebičnu asistenciju Kastratija i Petrak glavom nakon udarca iz kuta postavili konačnih 6-1.