Domaći nogometrabuzinovo sunce

Riječani iskoristili prednost igrača više: preokrenuli rezultat u drugom poluvremenu i plasirali se u polufinale Kupa

4. prosinca 2018. - 22:51
lokomotiva_rijeka3-041218

Nogometaši Rijeke, koji su drugo poluvrijeme imali igrača više, u četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa u utorak su na stadionu u Kranjčevićevoj protiv Lokomotive slavili sa 2-1 (0-1), te su se plasirali u polufinale.

Lokomotiva je povela u 19. minuti. Nakon ubačaja Lecjaksa u peterac Dejan Radonjić je bio najviši u skoku i glavom trese mrežu.

Kvržić je u 41. minuti mogao donijeti izjednačenje Rijeci, ali u posljednjem trenutku domaći branič Datković izbio je loptu u korner. Tri minute kasnije dogodio se ključni trenutak, igrač Lokomotive Uzuni zaradio je izravni crveni karton zbog oštrog starta na Lončaru, a igrača više Rijeka je uspjela naplatiti u drugom poluvremenu.

U 54. minuti oduzetu loptu u polovici domaćina Heber je pretvorio u pogodak, zabivši sa ruba kazne...

26. travanj 2024 07:12