Domaći nogometdolazi im Hajduk

Pandža zakomplicirao, Labrović obranio: Šibenčani uspjeli izboriti osminu finala Kupa

26. rujna 2018. - 21:42
sibenik_medjimurje20-080918

Treneru Nehaja Nehajevu Svastu malo je falilo da i drugi put u karijeri izbaci Šibenik iz Kupa. Prvi put je to učinio kao igrač 2004. godine, postigavši pobjednički pogodak. Šibenčani su se ovoga puta pod tvrđavom Nehaj provukli kroz ušicu igle - u lutriji jedanaesteraca.Nakon prvih deset minuta Šibenik je u Senju vodio 2:0. No, ni to mu nije bilo dovoljno da utakmicu zaključi prije jedanaesteraca!

Goste je u vodstvo doveo Luka Celić golom iz slobodnjaka. Na 2:0 je povisio Antunović. Senjani su se pritom žalili da je pogodak postignut iz zaleđa. Činilo se da će utakmica ući u mirne vode nakon ranog vodstva Šibenčana. No, tako nisu mislili Boris Pandža i sudac Tomislav Bionda. Šibenski je stoper u samo nekoliko minuta zaradio dva žuta kartona. Dojam je da je iskusnog, ali oštro...

08. svibanj 2024 21:40