Domaći nogometZadarski bombarder

Maksimalno koristi ukazano povjerenje: nesuđeni Vatreni zabio drugi hattrick, bivši Hajdukov kapetan strijelac počasnog pogotka

5. kolovoza 2018. - 18:44
2016-12-21T201859Z_1798023933_RC1B9F773590_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE.JPG

Dvije utakmice, dva hat-tricka! To je čudesni učinak zadarskog napadača Ivana Santinija u dresu novog kluba Anderlechta. Nakon što je u 1. kolu belgijske Jupiler lige Santini (29) postigao tri pogotka u gostima kod Kortrijka (4:1), danas je u 2. kolu ponovio taj podvig na domaćem terenu protiv Oostendea (5:2).

Na poluvremenu je rezultat bio 0:0, a onda je Santini doveo Anderlecht u vodstvo tek što se krenulo s centra pogodivši glavom iz blizine nakon asistencije Cobbauta. Dimata je u 52. povisio na 2:0, a Santini je poentirao još u 83. s bijele točke (za 3:1) te u 86. kada je fantastično pogodio pod gredu udarcem s 20 metara. Santinijev suigrač Antonio Milić igru je napustio u poluvremenu, dok je poraz Oostendea u sudačkoj nadoknadi ublažio bivši kapetan Hajduka Goran Milović glavom...

26. travanj 2024 08:23