Domaći nogometbili su ravnopravni

Oproštaj Osijeka na Ibroxu: nade im potopio Solinjanin u škotskoj momčadi

3. kolovoza 2018. - 00:51
osijek_rangers2-260718-1

Nogometaši Osijeka nisu se uspjeli plasirati u 3. pretkolo Europske lige, oni su u uzvratnom susretu 2. pretkola na gostovanju kod škotskog Rangersa na Ibrox Parku u Glasgowu odigrali 1-1 (0-0). Prva utakmica prije tjedan dana u Osijeku završila je pobjedom Rangersa od 1-0, pa je škotski velikan prošao dalje s ukupnih 2-1.

Domaći su poveli golom mladog hrvatskog igrača u redovima Rangersa Nikole Katića u 53. minuti, a na 1-1 poravnao je kapetan Osijeka Borna Barišić u 89. minuti.

Rangers je pred 50.000 svojih navijača u Glasgowu u potpunosti nadigrao Osijek, no od brojnih prilika iskoristio je samo jednu. Kapetan domaćih Tavernier u 53. je minuti ubacio loptu u kazneni prostor s lijeve strane, vratar Osijeka Malenica pogrešno je procijenio let lopte i istrčao u prazno nakon čega...

26. travanj 2024 15:21