Domaći nogometbez letice na golu

Mlada reprezentacija porazom zakomplicirala situaciju u kvalifikacijama

23. ožujka 2018. - 19:18

Mlada reprezentacija Hrvatske upisala je u Češkoj prvi poraz u kvalifikacijama za Euro (1:2). Golovima Lischke u 13. i Hašeka u 73. minuti domaći su se revanširali "kockastima" za težak 1:5 poraz u Varaždinu u rujnu. Bivši igrač Šibenika, danas član Red Bull Salzburga Duje Ćaleta-Car u 62. minuti donio je nakon kornera privremeno izjednačenje. Nakon šest odigranih susreta Hrvatska je druga sa 13 bodova, vodi Grčka sa 16, a trećeplasirana Češka koja ima susret manje se primakla na 10 bodova.

Devet pobjednika skupina će se direktno plasirati na Euro (uz domaćina Italiju) dok će četiri najbolje drugoplasirane momčadi igrati play off za još dva mjesta. Hrvatska će do kraja kvalifikacija još ugostiti Moldaviju (u utorak u Velikoj Gorici) i Grčku, a mora u goste Bjelorusiji i...

27. travanj 2024 04:03