Domaći nogometPremierliga

Tottenham i Manchester United bez pobjednika

1. prosinca 2013. - 16:09
Derbi utakmica 13. kola engleskog nogometnog prvenstva između Tottenhama i Manchester Uniteda na White Hart Laneu završila je podjelom bodova 2-2.

Tottenham je vodio u dva navrata, a aktualni engleski prvak, koji je igrao bez ozlijeđenog Robina van Persieja (prepone), se dva puta vraćao golovima Waynea Rooneyja.

Prvi gol na susretu za 1-0 vodstvo "spursa" zabio je Kyle Walker u 18. minuti iz slobodnog udarca. Pucao je ispod živog zida u kojem su svi igrači skočili, pa je lopta prošla ispod njih i prevarila Unitedovog vratara Davida De Geu koji je otišao u suprotnu stranu.

Na 1-1 izjednačio je Rooney u 32. minuti, a nakon ubacivanja sa strane, loptu mu je nespretno primirio upravo Walker. Rooneyju potom s pet metera nije bilo teško zatresti mrežu. Na novo vodstvo "spursa" čekalo se...
26. travanj 2024 02:39