Domaći nogometjadranski derbi

Anas: Ma kakve emocije za Hajduk?! Bolji smo apsolutno u svemu, to je realnost

6. travnja 2014. - 14:43

Od 15. ožujka nije odigrao utakmicu svih 90 minuta. Od 3:2 protiv Lokomotive na Kantridi kada je dao jedan gol, jednom asistirao, igrao i za pobjedu i za dušu svih koji vole nogomet. Onda je došla prva utakmica polufinala Kupa s Istrom 1961 na Kantridi te izlazak na poluvremenu zbog hematoma na nozi zarađenog kao posljedica jakog primljenog udarca. Uslijedilo je gostovanje u Koprivnici na kojem nije bio ni u zapisniku te dvije nove utakmice s Istrom u Puli (uzvrat Kupa i HNL-ovo gostovanje, oba puta Rijekine 1:0 pobjede Krstanovićevim golovima) koje je prosjedio na klupi zbog žuljeva koje je pak dobio jer si je kupio nove kopačke!

Anas Sharbini (27) nije više tako mlad, ali zapravo nikada nije bio igrač za gostovanja, barem ne ona jaka kada se ide “na noge” Dinamu ili Hajduku. Hem...
27. travanj 2024 07:52