Društvena mrežaNA RUBU MUNDIJALA

Aco Petrović o utakmici za broncu: ‘Ovaj tweet se bojim napisati jer ne znam kako će na to reagirati Joško Jeličić, koji ima pravo na nogometnu istinu, ali ipak...‘

Piše PSD
18. prosinca 2022. - 10:53

Vatreni su osvojili je brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Kataru nakon što su u utakmici za treće mjesto pobijedili reprezentaciju Maroka 2:1. Pobjednički gol za Hrvatsku zabio je Mislav Oršić u 42. minuti, nakon što je na samom početku "leteći" Joško Gvardiol glavom zabio svoj prvi gol na svjetskim prvenstvima. No,samo dvije minute kasnije rezultat je bio izjednačen golom Achrafa Darija.

Ovu uzbudljivu utakmicu na Twitteru je komentirao izbornik košarkaške reprezentacije Aleksandar Petrović. Još za njezina trajanja napisao je: "Ne moram čekati kraj utakmice da bih konstatirao dvije stvari! Ova Hrvatska mi se baš sviđa. I druga stvar je, da nije Oršić samo prirodna zamjena Perišiću već zajedno rade takav teror na lijevoj strani da to nije normalno."