HajdukRaport s posudbe

Rješenje Hajdukovog vratarskog problema je daleko na istoku? Napadači odrađuju kazne, bez dragulja iz BiH se ne može...

Piše Ivan Renić
16. travnja 2024. - 22:27

Sušni je vikend za hajdukovcima koji se kale na posudbama. Nije upisan nijedan pogodak, ni asistencija. Skupljali su se, doduše, vrijedne minute i iskustvo, ali ništa više od toga. Filip Čuić i Mate Antunović još odrađuju suspenzije zbog crvenih kartona. Toni Silić je u dalekoj Moldaviji upisao još jedan ‘clean sheet‘, sačuvao je mrežu čistom.

Madžid Šošić (Radomlje, 21)

Odigrao cijelu utakmicu u remiju svoje momčadi s Aluminijem (1:1) u 31. kolu slovenskog prvenstva. Bio mu je to 28 ligaški nastup. Zabio je devet pogodaka uz tri asistencije.

Elvis Letaj (Radomlje, 20)

Odigrao zadnjih pola sata u remiju Radomlja i Aluminija. U igru je ušao u 59. minuti umjesto Markovića.

Ivan Krolo (Radomlje, 21)

Odigrao zadnjih 15 minuta u remiju Radomlja i Aluminija. U igru je ušao u 76. minuti umjesto Gnjatića.

Marko Capan (Široki Brijeg, 20)

Propustio utakmicu Tuzla Cityja i Širokog Brijega (3:1) u 26. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Jere Vrcić (Hajduk, Solin, 19)

Ostao na klupi u porazu Solina od Vukovara 1991 (0:1) u 26. kolu Supersport Prve NL.

Mate Antunović (Monza, 20)

Propustio utakmicu Verona i Monze (2:0) u 29. kolu talijanske Primavere zbog crvenog kartona iz utakmice protiv Genoe.

Karlo Sentić (Ordabasy, 22)

Propustio utakmicu svoje momčadi i Taraza (2:0) u osmini finala kazahstanskog Kupa.

Toni Silić (Šerif, 19)

Odigrao cijelu utakmicu i sačuvao mrežu netaknutom u pobjedi Šerifa nad Baltijem (2:0) u petom kolu playoffa moldavskog prvenstva.

Boško Jemo (Lecce, 19)

Ostao na klupi u porazu svoje momčad od Lazija (1:2) u 29. kolu talijanske Primavere.

Borna Buljan (Hajduk, Solin, 19)

Odigrao cijelu utakmicu u porazu Hajduka od Osijeka (1:2) u 30. kolu Supersport HNL-a. Dobio priliku braniti nakon ozljeda Ivana Lučića i Lovre Kalinića. Primio dva pogotka kod kojih je teško mogao učiniti više.

Šimun Hrgović (Hajduk, Solin, 20)

Odigrao 55 minuta u porazu Hajduka od Osijeka. Zamijenio ga Sahiti. U ovoj sezoni ima osam ligaških nastupa na Hajduk i 16 za Solin u Prvoj NL.

Niko Đolonga (Solin, 19)

Odigrao 49 minuta u porazu Solina od Vukovara 1991 (0:1). U igru ušao u prvom poluvremenu umjesto Ainadoua.

Mateo Jurić-Petrašilo (Solin, 19)

Propustio utakmicu Solina i Vukovara 1991.

Ante Kavelj (Solin, 18)

Odigrao 75 minuta u porazu Solina od Vukovara 1991. Zamijenio ga Repić.

Ivan Ćubelić (Solin, 20)

Krešimir Nazor (Solin, 20)

Roko Brajković (Solin, 18)

Odigrao prvo poluvrijeme u porazu Solina od Vukovara 1991. Nakon prvog poluvremena zamijenio ga Dadić. U ovoj sezoni ima 18 ligaških nastupa za Solin i dva pogotka.

Filip Čuić (Hajduk, Solin, 21)

Propustio utakmicu Solina i Vukovara 1991 zbog crvenog kartona u utakmici sa Sesvetama.