Ostalorasplinuo se san

Kobna 28. minuta Olmissumu srušila sve nade

21. prosinca 2019. - 22:30

U samo deset sekundi rasplinuo se san Olmissuma o osvajanju Kupa Hrvatske. Njegova čudesna priča, koja je započela još u listopadu u Kupu regije Jug, zaključena je porazom u za njega prvom, povijesnom finalu na ovoj razini. Dva gola u toj nesretnoj 28. minuti odnijela su trofej Kupa tamo gdje i prošle sezone, u vitrine zagrebačke Uspinjače Gimka koja je do kraja još povisila prednost na konačnih 5:1.

Kobna 28. minuta Olmissumu je srušila sve nade. Rezultat je tada bio 1:1, sve je bilo otvoreno, a onda je u deset sekundi David Mataja zabio dva gola za obranu naslova Uspinjače. Prvo je oduzeo loptu Juretiću i odigrao za Postružina koji mu je vratio loptu na zicer, a onda je iskoristio novu grešku Juretića i matirao Luketina s deset metara iskosa. Stigao je ubrzo i četvrti gol. Ov...

31. svibanj 2024 13:37