Tenisnakon dva sata i 15 minuta igre

WTA Moskva: Novi poraz Donne Vekić, Tomljanović bolja od Panove

14. listopada 2014. - 14:20
Hrvatska tenisačica Donna Vekić nije se uspjela plasirati u 2. kolo WTA turnira u Moskvi, bolja od nje je u susretu 1. kola bila Rumunjka Irina-Camelia Begu sa 7-6 (5), 1-6, 6-3 nakon dva sata i 15 minuta igre.

I u drugom međusobnom susretu protiv Begu Vekić nije uspjela stići do pobjede, prvi put ove dvije igračice susrele su se u finalu turnira u Taškentu prije dvije godine.

Mlada je Osječanka imala priliku dobiti prvi set, prva je stigla do "breaka" u prvom setu povevši sa 3-2, ali odmah je u sljedećoj igri tu prednost ispustila. U "tie-breaku" je nažalost previše griješila i dopustila Rumunjki osvajanje prvog seta.

Vekić je sjajno odigrala drugi set, dva je puta oduzimala servis Begu, a imala je i dvije prilike da riješi tu dionicu igre sa 6-0 u svoju korist.