Strani nogometpali u sudačkoj nadoknadi

Burić umalo iznenadio favorita: Borussia Dortmund jedva izbacila Greuther Fuerth

21. kolovoza 2018. - 01:44
2018-08-20T201524Z_1658269147_RC139006DBE0_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-GRF-DOR.JPG

Nogometaši Greuther Fuertha, koje vodi hrvatski stručnjak Damir Burić, bili su nadomak senzacije u 1. kolu Njemačkog kupa na svom terenu protiv Borussije iz Dortmunda, do pete minute sudačke nadoknade vodili su sa 1-0, no na kraju su izgubili sa 1-2 nakon produžetka.

Pogodak koji je sastav iz Fuertha, koji se natječe u 2. ligi, odveo u 2. kolo bio je Sebastian Ernst u 77. minuti, no susret je u dodatnih pola sata odveo Axel Witsel golom u petoj minuti nadoknade da bi pobjedu "žuto-crnih" osigurao Marco Reus u 120. minuti.

Hrvatski stoper Mario Maloča odigrao je čitavu utakmicu za Greuther Fuerth. Uz Borussiju u ponedjeljak su prolazak u 2. kolo osigurali Paderborn, Freiburg i Hertha.

26. travanj 2024 07:07