Barcelona razbila Reala i riješila prvenstvo, Rakitić odličan, Kovačić među slabijima

23. prosinca 2017. - 16:23

Nogometaši vodeće Barcelone dobili su u subotu El Clasico, te su pobjegli Real Madridu na 14 bodova razlike. U derbiju 17. kola  prvenstva Španjolske Barcelona je ne stadionu Santiago Bernabeu pobijedila Real sa 3-0, a strijelci su bili Luis Suarez (54), Lionel Messi (64-pen) i Aleix Vidal (90+3).

Domaćini su prvi zaprijetili, u drugoj minuti Ronaldo je zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog zaleđa. Barcelona je najbolju prigodu u prvom poluvremenu imala u 29. minuti, ali je Paulinhov udarac obranio vratar Reala. Posljednje uzbuđenje u prvom poluvremenu doživjeli smo u 43. minuti. Nakon ubačaja Marcela centarfor Reala Benzema glavom je pogodio vratnicu.

No, u 54. minuti dogodio se ključan trenutak na utakmici. Ivan Rakitič je sa centra poveo kontru Barce i na vrhu kaznenog p...

26. travanj 2024 16:30