Strani nogometveliki gradski derbi

Perišić sjajan u golijadi na San Siru, Icardi hat trickom potopio Milan!

16. listopada 2017. - 01:04

'Hat-trickom' svog kapetana Maura Icardija nogomertaši Intera došli su do pobjede 3-2 (1-0) u velikom gradskom derbiju protiv Milana, a za drugi od njegova tri pogotka asistent je bio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Icardi je prvi put u vodstvo doveo Inter u 28. minuti, kad je odlično reagirao na ubačaj Candreve sa desne strane i svladao nemoćnog Donnarummu. Inter je s tom prednošću dočekao drugo poluvrijeme u kojem je Milan bolje otvorio i u 56. minuti dočekao izjednačenje preciznim udarcem Susa.

Do novog vodstva Inter je stigao u 63. minuti, kad je Perišić prošao po lijevoj strani i ubacio na pet metara gdje je spreman čekao Icardi i još jednim sjajnim potezom postigao pogodak za 2-1. No, Milan se nije pomirio s porazom. U 81. minuti ponovo su se veselili poklonic...

26. travanj 2024 14:45