Pogledajte kako je Betis šokirao Real Madrid

Piše (H)
21. rujna 2017. - 02:09
gfffgg

Nogometaši Real Betisa priredili su veliko iznenađenje pobijedivši na Santiago Bernabeu Real Madrid 1-0.

Pogodak odluke zabio je Arnaldo Sanabria u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Luka Modrić je za 'Kraljevski klub' igrao do 72. minute, dok je Mateo Kovačić izvan stroja zbog ozljede.

Aktualni europski i španjolski prvak je dominirao cijeli susret, ali nije uspio slomiti gostujuću obranu. Junak utakmice bio je Betisov vratar Adan koji imao nekoliko fantastičnih obrana. Posebno se istaknuo u 73. minuti kada je sjajan udarac Garetha Balea petom skrenuo u vratnicu.

Kada se već činilo kako će utakmica završiti bez golova Betis je nakon brze kontre stigao do pobjede. Antonio Barragan je sjajno uposlio Sanabriju koji je udarcem glavom matirao Keilora Navasa.