Senzacije Vardara i C. zvezde, ispali PAOK i Ajax

25. kolovoza 2017. - 01:23
vfddddd

Nogometaši skopskog Vardara priredili su najveće iznenađenje kvalifikacija za Europsku ligu izbacivši turskog velikana Fenerbahče.

Nakon skopskih 2-0, Vardar je u Istanbulu pobijedio 2-1 i prvi put u povijesti plasirao se u grupnu fazu nekog europskog natjecanja.

Fenerbahče je najavljivao veliki preokret i prolaz dalje. Međutim, Vardar je odigrao još jedan čudesan meč. Makedonci su se hrabro postavili, ali je Fener u 61. minuti poveo  golom Romana Neustadtera. Kada se očekivao žestok napad na gol makedonskog sastava, gosti su sedam minuta kasnije izjednačili preko Jigaurija. U trećoj minuti sudačke nadoknade Vardar je potvrdio prolaz golom Gligorova.

Vardar je sjajno ušao u ovu sezonu. Prvo je izbacio Malmo, pa do 75. minuti uzvratne utakmice držao protiv Kopenhagena četvrto...

26. travanj 2024 03:33