Strani nogometjunak juventusa

Pjaca: Naravno da bih želio igrati više, ali na meni je samo da nastavim raditi

23. veljače 2017. - 00:36
pjaca

Marko Pjaca zabio je večeras svoj prvi gol za Juventus i tako otvorio 'staroj dami' put do pobjede 2:0 kod Porta, čime je Juve napravio veliki posao na putu prema četvrtfinalu Lige prvaka. Gostima je posao uvelike olakšao Portov branič Alex Telles, koji je već u 27. minuti nepromišljeno dobio drugi žuti karton. 'Crno-bijeli' su dotad igrali dosta rezervirano, no onda su krenuli po pobjedu, imali nekoliko prilika, ali neke je Casillas obranio, a u nekima su igrači Juvea bili neprecizni.

U formaciji 4-2-3-1 Mandžukić je odigrao svih 90 minuta na lijevom krilu, a u 67. je trener Allegri na desno krilo poslao Pjacu umjesto Cuadrada. Samo šest minuta poslije, kada se već činilo da će Juventus ostati bez pobjede s igračem više, Pjaca je dodao loptu Dybali, ovaj ju je izgubio, ali pog...

26. travanj 2024 04:24