Strani nogometeuropa liga

Kalinić zabio protiv Azera, asist Sušića i tri asista neuništivog Tottija!

30. rujna 2016. - 01:11
kaliniccccc

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Kalinić bio je strijelac i asistent u 5-1 (3-0) pobjedi Fiorentine protiv azerbajdžanskog Qarabaga u susretu 2. kola skupine J Europske lige.

Kalinić, koji je igrao do 61. minute, postigao je pogodak za 2-0 u 43. minuti, a zatim je asistirao Babacaru za treći pogodak svoje momčadi u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Milan Badelj i Hrvoje Milić ovaj su dvoboj odgledali s klupe za pričuve.

Fiorentina nakon dva kola ima četiri boda, kao i PAOK, koji je u Liberecu svladao Slovan sa 2-1, dok Slovan i Qarabag imaju po bod. Marin Leovac je u pobjedi PAOK-a odigrao svih 90 minuta.

Mladi hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car, iako je igrao 90 minuta, neće po dobrom pamtiti gostovanje svog Salzburga kod Schalkea 04 u Gelsenkirch...

26. travanj 2024 20:12