Strani nogometosmina finala

Griezmann s dva gola odveo domaćine u četvrtfinale

26. lipnja 2016. - 18:56
griezmann.JPG

U susretu osmine finala EURA u Lyonu su nogometaši Francuske svladali Irsku s 2-1 (0-1), pa u četvrtfinalu čekaju pobjednika dvoboja Engleska-Island.

Irci su poveli golom Roberta Bradya u 2. minuti iz jedanaesterca, a Francuzi su preokrenuli u drugom dijelu pogocima Antoinea Griezmanna (58, 61). U 66. minuti je isključen irski branič Shane Duffy.

Irci su poveli golom Bradya iz penala nakon 120 sekundi, što je drugi najbrži gol u povijesti EURA - odmah nakon Rusa Dimitrija Kiričenka koji je 2004. Grcima zabio nakon minute i sedam minuta igre. Hrabro Irci su 58 minuta bili na pragu senzacije, a onda ih je dvama pogocima u razmaku od tri minute "slomio" junak utakmice Griezmann.

Već u prvoj minuti Irci su šokirali domaćine nakon što je Pogba neoprezno srušio Longa u kaznenom prost...

26. travanj 2024 19:43