Liga Prvaka: Rukometaši Zagreba propustili veliku prigodu

21. travnja 2012. - 23:12
U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka rukometaši CO Zagreba su u Areni protiv njemačkog Kiela odigrali neodlučeno 31-31 (15-12).

Kiel je krenuo silovito poveo je 6-1, a na polovici prvog dijela bilo je 8-3 za goste. No, onda su igrači Zagreba u deset minuta napravili seriju 9-1, te su poveli sa 12-9, a prednost od tri gola održali su do poluvremena (15-12).

S odličnom igrom iz druge polovice prvog poluvremena hrvatski prvaci nastavili su i u drugom dijelu te su već nakon dvije minute nastavka vodili 17-12, a u 38. minuti imali su najveću prednost na utakmici, 7 golova (22-15).

Iako su Nijemci uspjeli smanjiti zaostatak, ipak je Zagreb četiri minute prije kraja susreta vodio 30-27, ali u završnici Kiel je uspio izvući remi, bilo je 31-31.

Uzvratna utakmica je 29. travnja, a K...
02. svibanj 2024 14:09